Projekt miłość - Karolina Krauze | okładka
Flow books

Projekt miłość Karolina Krauze

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2018-01-29

ISBN: 978-83-240-4760-4
EAN: 9788324047604
Liczba stron: 272
Wydawnictwo: Flow books
Format: 144X205
Cena katalogowa: 37,90 zł

37,90 zł 16,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Autorka bloga rozwiedziona.pl w książce Projekt miłość pokazuje, jak znaleźć wymarzonego faceta, co zrobić, by stworzyć głębokie i intymne relacje, a także w jaki sposób komunikować się w związku.


Emilia daje z siebie wszystko w wymarzonej pracy w szklanym wieżowcu. Wspina się po śliskich szczeblach kariery. Nadgodziny, brunche, lunche, briefingi. Powinna czuć się spełniona. Dlaczego tak nie jest?
Basia chce odejść od męża, ma dość ciągłych kłótni i codziennej beznadziei. Nie może się zdecydować na ostateczny krok. Zostaje.
Renata sypia z szefem, wierzy w szybki awans, podwyżkę i w to, że w końcu przestanie być tą drugą.

Denerwuje cię płytkie podejście do miłości? W czasach pokolenia Ikea, korporacyjnych układów, braku hamulców w kontaktach damsko-męskich nie czujesz się dobrze?
Autorka bloga rozwiedziona.pl od lat wsłuchiwała się w głos swoich czytelniczek. Teraz opowiada ich historie.
W tej książce znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania:
• jak znaleźć i zatrzymać wymarzonego faceta?
• jak komunikować się w związku?
• jak tworzyć głębokie i intymne relacje?

Wprowadź trwałe zmiany w swoim życiu i korzystaj z ich efektów latami.
NIE MUSISZ UCZYĆ SIĘ NA WŁASNYCH BŁĘDACH!
#projektmiłość #flowbooks

Patronat medialny

Zajrzyj do środka

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

projekt miłość

2019-01-29
„Projekt miłość" Karoliny Krauze jest dla mnie dość specyficzną lekturą. Ciężko mi ją bowiem nazwać poradnikiem, być może dlatego, że jestem szczęśliwą żoną i matką. I nie muszę „projektować" (od nowa) swojej miłości.
Mam kilka uwag odnośnie samej książki, jak i podejścia autorki do kobiet. Jednak odnalazłam w tej publikacji, również wiele cennych i życiowych rad, które daje nam Rozwiedziona.pl
Krauze na wstępie klasyfikuje kobiety (mężczyzn również) na kilka typów. Na szczęście nie odnalazłam się w żadnym w 100 %. Osobiście uważam, że każdy jest indywidualnością, na którą składają się tysiące wypadkowych. Ciężko kogoś jednoznacznie określić, nie znając go. A tym bardziej krytykując. Nie spodobały mi się również wzmianki o piszących do Krauze czytelniczkach, które być w może w tajemnicy opowiedziały jej swoją historię, a ta wywlekła je na światło dziennie, przy tym skrupulatnie je piętnując. No ale na czyiś błędach życiowych trzeba się uczyć, a o to chodziło tu autorce - o rażące przykłady.
Rozdział „cały ten sex" przeczytałam dość przelotnie, ponieważ Rozwiedziona.pl obarcza w nim, nas kobiety, winnymi za nieudane pożycie małżeńskie. To nam się nie chce dbać o siebie, ciągle boli nas głowa i szukamy zawsze milion innych wymówek. Nie mówiąc już o seksownej bieliźnie czy innych gierkach, które mają zachęcić płeć brzydką do sexu. Tylko gdzie w tym wszystkim jest rola mężczyzny? Oni się już nie muszą starać?
Jeśli chodzi o zalety „Projektu miłość" to ma ona za zadanie zachęcić kobiety do zmian. Nauczyć je akceptacji samej siebie i zmotywować do działania - za co, należy się duży plus autorce. I na tych zaletach książki warto się skupić.

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.