Sprzedawca marzeń - Richard Paul Evans | okładka
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2018-05-07

ISBN: 978-83-240-4783-3
EAN: 9788324047833
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205mm
Cena katalogowa: 37,90 zł
Tłumaczenie: Hanna de Broekere
Rok wydania: 2018

37,90 zł 27,29 zł

Produkt niedostępny

Opis

Czy ktoś, kto sprzedawał marzenia innym, będzie umiał odkupić własne?

Z dzieciństwa Charles James pamiętał tylko agresję ojca, łzy matki i szukanie obiadu w śmietnikach.

Jak każdy, kto jako dziecko dostał zbyt mało miłości, Charles pragnął, aby pokochał go cały świat.

Gdy opuścił dom i zatrudnił się jako asystent znanego mistrza sprzedaży, chciał tylko pieniędzy, sławy i podziwu. Zdeterminowany, szybko piął się po szczeblach kariery, by wkrótce pokonać swojego mistrza i stanąć na szczycie. Wreszcie był szczęśliwy.

Jednak czasem to, co bierzemy za szczęście, jest tyko jego iluzją.

Nagle słynny sprzedawca marzeń zaczął doświadczać rzeczy, które zachwiały jego idealnym życiem. Najpierw pojawił się zły sen. Później ktoś przypomniał mu o krzywdach wyrządzonych innym.

A później zdarzyło się jeszcze coś i Charles w jeden dzień stracił wszystko.

Lecz tym razem los był dla niego mniej bezwzględny, niż on sam był dla innych.
Dał mu drugą szansę.

***

Sprzedawca marzeń to pierwsza część nowej trylogii Richarda Paula Evansa – opowieść o dążeniu do odkupienia win oraz o tym, co zrobił ktoś, kto dostał szansę, by zacząć życie od nowa.


Inni klienci sprawdzali również

49,99 zł

23,99 zł

49,99 zł

23,99 zł

42,99 zł

20,64 zł

39,99 zł

26,39 zł

Inne książki tego autora

Stokrotki w śniegu - Richard Paul Evans   | mała okładka
-28 %

Stokrotki w śniegu

Richard Paul Evans

7.3 / 10 (3244 ocen)

32,90 zł

23,69 zł

Stokrotki w śniegu - Richard Paul Evans  | mała okładka
-28 %

Stokrotki w śniegu

Richard Paul Evans

7.3 / 10 (3244 ocen)

36,90 zł

26,57 zł

Dziennik Noel - Richard Paul Evans  | mała okładka
-34 %

Dziennik Noel

Richard Paul Evans

7.7 / 10 (328 ocen)

37,99 zł

24,99 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Recenzja

2019-01-28
Czy gdyby pewnego dnia, ktoś do was podszedł i powiedział, że macie jedną, jedyną szansę, żeby zmienić swoje życie, uwierzylibyście? A może wzięlibyście go za totalnego głupka? A gdyby na szali stały wasze marzenia? Czy jesteście absolutnie pewni, że są one najważniejsze i robicie dokładnie wszystko, by je osiągnąć? Jak zmienić swoje życie o 360 stopni, dowiecie się od głównego bohatera Charles'a James'a.

Charles James można powiedzieć, że ma wszystko. Sława, bogactwo, uwielbienie fanów, wszystko w jego garści. Czerpanie z życia wszystkich owoców ma opanowane do perfekcji, a fakt, że przy tym nie zawsze jest uczciwy, łatwo zretuszować. Trzeba przyznać, że marzenie z dzieciństwa - żeby kochał go cały świat, zostało spełnione. Jako dziecko był bity i poniżany przez ojca. Odrzucony przez rówieśników, jedzenie zdobywał grzebiąc w śmietniku. W tym czasie rodziła się w nim zemsta i pragnienie osiągnięcia władzy, bycia ponad wszystkimi. Gdy w wieku 17 lat opuszcza dom, zostaje asystentem znanego mistrza sprzedaży. Krótko potem, zostaje jednym z najpopularniejszych, najbardziej cenionych mistrzów w swoim fachu. Nic jednak nie trwa wiecznie i spotkanie z dawnym znajomym sprawia, że wszystko się diametralnie zmienia, niekoniecznie na dobre.

Sprzedawca marzeń Evansa to intrygująca, choć bolesna historia o upadku i próbie rozpoczęcia życia na nowo. Dzięki autorowi mamy możliwość wczuć się w życie głównego bohatera, przeżywać jego upadki oraz być przy cudownym odrodzeniu. Postać jest wykreowana w ten sposób, aby dzięki niej czytelnik będący w życiowej usterce, był w stanie zatrzymać się na moment i zastanowić nad swoim życiem, a nawet zobaczyć jak może wyglądać za jakiś czas. Nie raz, każdy boryka się z problemami nie do rozwiązania, co jak się okazuje z czasem, jest drobnostką i nieznaczącą cząsteczką naszego życia. Jeśli więc jesteś w zerowym punkcie i nie wiesz jak ruszyć, albo podnieść się z życiowej porażki, ta opowieść może pomóc zacząć od nowa. Oczywiście nie jest to poradnik z serii "Jak zacząć nowe życie", lecz historia, która ukazuje, że wszystko można zmienić, nie ma rzeczy niemożliwych i tylko chęci są najważniejsze. Nie ma, na co czekać, zacznij już dziś.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.